Inspira a kvalita

Produkty – zariadenie kúpeľne


• Zdravotne nezávadné – zariadenie pre kúpeľne, ktoré vám ponúkame, je vyrábané z kvalitných surovín, ktoré berú ohľad na vaše zdravie. Zdravotne nezávadné zariadenie kúpeľne je základom pre kvalitnú hygienu.

• Bezpečné – cítiť sa bezpečne je jednou z najdôležitejších požiadaviek na vhodnú kúpeľňu. Kvalitné materiály, dôkladné opracovanie a vhodné povrchové úpravy dodajú vašej kúpeľni pocit bezpečnosti. Bezpečné zariadenie kúpeľne dodá vašej kúpeľni vyšší komfort.

• Trvanlivé a odolné – zariadenie kúpeľne vo vhodnom prostredí a pri správnej starostlivosti vydrží dlhšie ako by ste očakávali. Kvalita tu zohráva významnú rolu.

• Estetické - vhodne zvolené zariadenie kúpeľne je nielen praktické, ale aj štýlové a nadčasové. Inšpirujte sa a nechajte si poradiť. Správne zariadenie vašej kúpeľne spraví z bežného miesta obľúbené. Kvalitu na tomto mieste určite oceníte.

• Vysoký štandard – zariadenie kúpeľne od spoločnosti Inspira si zachováva vysoký štandard vďaka svojej kvalite materiálov, precíznosti spracovania, využitiu moderných technológií a dlhodobej životnosti. Premyslené rozmiestnenie a využitie jednotlivých prvkov vám umožní vychutnať si kvalitu zariadenia vašej kúpeľne v plnom rozsahu.


Služby – spracovanie vašej kúpeľne


• Osobné služby – individuálny prístup ku každému klientovi je našou prioritou. Naše služby začínajú aktívnym počúvaním vašich požiadaviek a predstáv. Radi vás spoznáme, aby sme pre vás mohli spracovať návrh vašej kúpeľne podľa vašich snov. Kvalitné osobné služby sú u nás dôležitým začiatkom.

• Dôraz na detail – každý detail vašej kúpeľne je pre nás rovnako dôležitý ako pre vás. Čím dôkladnejšie je prepracovanie vašej kúpeľne, tým vyšší komfort vám ponúka. Kvalita spracovania je nenahraditeľná.

• Odborné poradenstvo – poradíme vám po technickej stránke, estetickej stránke, praktickej stránke, ekonomickej stránke....Naše odborné poradenstvo pre vašu kúpeľňu je podložené teoretickými vedomosťami a praktickými skúsenosťami, ktoré neustále zlepšujeme a rozširujeme. Aby sme vám mohli vždy poradiť odborne a kvalitne.

• Návrhy na mieru – návrh na spracovanie vašej kúpeľne pripravíme podľa vašich priestorov, predstáv a možností. Na mieru od návrhu po realizáciu, aby spracovanie vašej kúpeľne odrážalo vaše individuálne potreby. Kvalitné spracovanie kúpeľne vám umožní užiť si efektívnosť, bezpečnosť a komfort v jednej kúpeľni.

• Profesionálna vizualizácia – vizualizácia vašej kúpeľne vám sprostredkuje celé zariadenie kúpeľne a rozmiestnenie priestoru vopred. Vizualizácia kúpeľne od nás vám umožní vidieť reálne osadené všetky vami zvolené produkty a zariadenie kúpeľne. Umožňuje zároveň robiť potrebné zmeny a porovnania produktov. Kvalitná vizualizácia kúpeľne dokáže predísť sklamaniu po realizácii.

• Praktické projekty pokládky – snažíme sa byť vám nápomocní v maximálnej miere. Projekt pokládky dlažby a obkladov pre murárov je základom správnej realizácie. Nami dodané podklady sú praktické a profesionálne zároveň. Spolupráca pri spracovaní a realizácii kúpeľne je nevyhnutná.

• Bezplatná dodávka – z veľkoskladu priamo na miesto vášho určenia. Zariadenie vašej kúpeľne dodáme na vami určené miesto po vzájomnej dohode. Spracovanie vašej kúpeľne u nás nekončí objednávkou.


Kontaktujte nás.