Návrhy a vizualizácie

Neviete si vašu novú či staronovú kúpeľňu predstaviť? Potrebujete pomôcku, ako bude vyzerať v skutočnosti? Vizualizácia to vyrieši. 3D vizualizácia kúpeľne vám umožní pretransformovať projekt na papieri do priestoru.

Vizualizácia kúpeľne vám pomôže vidieť vašu kúpeľňu skôr ako bude reálne hotová. A možno práve vizualizácia vašej kúpeľne vám napovie, ktorým smerom sa ďalej uberať, čo upraviť, odstrániť, doplniť...

Ponúkame vám technické a designové nápady a riešenia pre vašu kúpeľňu, ktoré sú nielen moderné, ale aj nadčasové. Kladieme dôraz na detail, praktické využitie a jednoduchú údržbu, ktoré oceníte v každej kúpeľni.

3D vizualizácia kúpeľne z našej dielne zohľadňuje nielen módne trendy, ale aj funkčnosť, ergonómiu a samozrejme vaše predstavy a životný štýl. Navyše vás vaša kúpeľňa, obývačka alebo terasa bude aj reprezentovať.
Vizualizácia kúpeľne od nášho kúpeľňového štúdia obsahuje nasledovné prvky:
• obklady a dlažby
• kúpeľňový nábytok
• sanita
• armatúry
• kúpeľňové doplnky

Povedzte nám svoje predstavy. Radi vám ich spracujeme do reálnej podoby. Kontaktujte nás a dohodnite si termín návštevy, na ktorej preberieme vaše požiadavky, aby sme vám mohli pripraviť návrh a vizualizáciu vašej kúpeľne podľa vašich predstáv.

Kontaktujte nás.