Poradenstvo pre vašu kúpeľňu

Kúpeľňové štúdio Inspira s.r.o. vás odbremení od starostí od začiatku do konca. Začíname poradenstvom a končíme doručením tovaru na miesto určenia. Kladieme veľký dôraz na osobný kontakt, lebo len tak vám vieme najlepšie poradiť.


Dôkladne počúvame vaše požiadavky a predstavy a snažíme sa im prispôsobiť v maximálnej možnej miere.

Odprezentujeme vám najnovšie trendy, poradíme pri výbere vhodných materiálov, farieb, vzorov a tvarov a pomôžeme s výberom najvhodnejšieho variantu, aby vaša kúpeľňa nielen vhodne dopĺňala váš exteriér či interiér, ale stala sa pre vás miestom relaxu. Poradíme vám, ako sa vhodne starať o jednotlivé materiály a povrchy, aby vám vydržali čo najdlhšie.

Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú zostavovať efektívne varianty pre optimálne využitie. Naše poradenstvo pre vaše potreby vychádza aj z ekologických princípov a ekonomických riešení pre vašu kúpeľňu. Pozeráme sa na veci s nadhľadom a v dlhodobom horizonte.Využite aj vy naše odborné skúsenosti, individuálny prístup a moderné metódy, ktoré nám pomáhajú neustále skvalitňovať naše služby pre vás, čoho dôkazom je neustále rastúci počet spokojných zákazníkov.


• Poradenstvo pre novostavby – poradíme vám pri výstavbe a plánovaní kúpeľne v novostavbe od A do Z. Je iné prispôsobovať existujúce a stavať nové od úplného začiatku. Príďte sa poradiť radšej skôr ako neskoro.
• Poradenstvo pre rekonštrukcie – poradíme vám tiež pri rekonštrukcii vašej kúpeľne v paneláku, alebo v rodinnom dome. Či plánujete čiastkovú alebo komplexnú rekonštrukciu, možnosti a príležitosti či tipy a triky pre malé kúpeľne vám umožnia aj z nepraktickej panelákovej kúpeľne vytvoriť príjemné miesto. Nechajte sa inšpirovať.

Poradíme vám nielen ako najrýchlejšie a najefektívnejšie riešiť kúpeľne, ale postaráme sa aj o správny výber dlažby pre interiér a exteriér vášho domu so zreteľom na každý detail.


Poradíme vám čiastkovo alebo komplexne podľa vašich potrieb. Poradenstvo pre vašu kúpeľňu od nás je prvým krokom k vašej vysnívanej kúpeľni. Pýtajte sa prosím.